Vigo Call to action Img

Navštívte náš e-shop

Strong Nature Glucomannan 45 vreciek

Nápoj v prášku s obsahom glukomanánu, instantnej kávy a sójového mlieka.

Prispieva k  znižovaniu hmotnosti  a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

STRONG NATURE®   Glucomannan, nápoj v prášku,  je  výživový doplnok, vyrobený z  výťažku z koreňov rastliny Amorphophallus konjac K. Koch ssp. japonica – glukomanánu – ktorý   prispieva k znižovaniu hmotnosti a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Priaznivý účinok na znižovanie hmotnosti sa dosiahne pri príjme 3 g glukomanánu denne vrámci nízkoenergetickej diéty. Priaznivý účinok na udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi sa dosiahne pri príjme 4 g glukomanánu denne.

Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou a / alebo so zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.

Zloženie:

**PROPOL® L2  glukomanán - extrakt z koreňov Amorphophallus konjac K. Koch ssp.  japonica,  štandardizovaný na  min. 95 % glukomanánu, instantná káva (obsahuje 3,95 % kofeínu, čo zodpovedá 79 mg kofeínu v jednom vrecku), sušené sójové mlieko.

Výživová hodnota prípravku: V 100 g prípravku Množstvo výživnej látky v 1 vrecku (5,05 g)
Tuky 10,9 g 0,55 g
Bielkoviny 11,7 g 0,59 g
Sacharidy 69,6 g 3,51 g
Energetická hodnota 1785.4 kJ / 423.3kcal 90,2kJ / 21,4kcal
Názov výživnej látky    
Instantná káva 39,6 g 2,0 g
(kofeín) (1,564 g) (0,079 g)
Sušené sójové mlieko 39,6 g 2,0 g
Aktívna látka    
**PROPOL® L2  glukomanán - extrakt z koreňov Amorphophallus konjac K. Koch, ssp.  japonica, štandardizovaný na  min. 95 % glukomanánu 20,8 g 1,05 g

* Odporúčané množstvo denného príjmu nie je určené.

**  PROPOL® L2 je vyrobený firmou SCHIMIZU CHEMICAL CORPORATION, Japonsko

 
Dávkovanie:

Na znižovanie hmotnosti:

3-krát  denne po jednom vrecku. Obsah vrecka  zaliať 100 ml teplej vody. Vypiť 30  minút pred jedlom spolu s  1 – 2 pohármi vody.

Na udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi:

4-krát  denne po jednom vrecku. Obsah vrecka  zaliať 100 ml teplej vody. Vypiť 30  minút pred jedlom spolu s  1 – 2 pohármi vody.

Upozornenie:

Prípravok obsahuje kofeín! Nedporúča sa  užívanie prípravku  tehotným a dojčiacim ženám, deťom,  osobám s precitlivenosťou na niektorú zložku prípravku, osobám so srdcovo-cievnymi ochoreniami, s vysokým krvným tlakom a takisto osobám trpiacim na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami  pri hltaní a na diabetes typu 1.  Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Glukomanán sa musí užívať s primeraným množstvom tekutín, aby sa aktívna látka dostala do žalúdka. Nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť napučanie glukomanánu a zablokovanie hrdla, pažeráka alebo čreva.  Neodporúča sa užívanie lipofilných liečiv, vitamínových a minerálnych doplnkov po dobu 3 hodín od  užitia prípravku. Možné nežiaduce účinky sú nadúvanie, hnačka.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí!  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote (medzi 15-25 OC)! STRONG NATURE® Glucomannan je vyrábaný z vysokokvalitných surovín v súlade so štandardami ISO 9001:2008 a HACCP.

 

Žiadajte vo Vašej lekárni !

Certification img
Certification img
Certification img
Certification img