Vigo Call to action Img

Navštívte náš e-shop

Strong Nature Glucomannan 90 kapsúl

Prispieva k  znižovaniu hmotnosti  a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

STRONG NATURE®   Glucomannan,   je  výživový doplnok, vyrobený z  výťažku z koreňov rastliny Amorphophallus konjac K. Koch ssp. japonica – glukomanánu – ktorý   prispieva k znižovaniu hmotnosti a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Priaznivý účinok na znižovanie hmotnosti sa dosiahne pri príjme 3 g glukomanánu denne vrámci nízkoenergetickej diety. Priaznivý účinok na udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi sa dosiahne pri príjme 4 g glukomanánu denne.

Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou a / alebo so zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.

Zloženie:

Aktívna látka: **PPROPOL® TS glukomanán - extrakt z koreňov Amorphophallus konjac K. Koch ssp.  japonica,  štandardizovaný na  min. 95 % glukomanánu.

Prídavné látky:  želatína, farbivo: oxid titaničitý (E171), protihrudkové činidlá: oxid kremičitý, stearan horečnatý.

 

Výživová hodnota:
Výživová hodnota prípravku: V 100 g prípravku Množstvo výživnej látky v 1 kapsule (0,625 g)
Tuky 2,9 g 0,02 g
Bielkoviny 14,6 g 0,09 g
Sacharidy 70,7 g 0,44 g
Energetická hodnota 1557,4kJ / 367,3kcal 9,73 kJ / 2,3 kcal
Aktívna látka    
**PROPOL® TS  glukomanán - extrakt z koreňov Amorphophallus konjac K. Koch, ssp.  japonica, štandardizovaný na  min. 95 % glukomanánu 84,16 g 0,526 g* Odporučené množstvo denného príjmu nie je určené.

* Odporúčané množstvo denného príjmu nie je určené.

**  PROPOL® TS  je vyrobený firmou SCHIMIZU CHEMICAL CORPORATION, Japonsko

 
Dávkovanie:

Na znižovanie hmotnosti:

2 kapsuly  3-krát denne zapiť 1 – 2 pohármi vody 30 minút pred  jedlom.

Na udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi:

2 kapsuly  4-krát denne zapiť 1 – 2 pohármi vody 30 minút pred  jedlom.

Upozornenie:

Nedporúča sa  užívanie prípravku  tehotným a dojčiacim ženám, deťom,  osobám s precitlivenosťou na niektorú zložku prípravku a takisto osobám trpiacim na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami  pri hltaní a na diabetes typu 1.  Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Glukomanán sa musí užívať s primeraným množstvom tekutín, aby sa aktívna látka dostala do žalúdka. Nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť napučanie glukomanánu a zablokovanie hrdla, pažeráka alebo čreva.  Neodporúča sa užívanie lipofilných liečiv, vitamínových a minerálnych doplnkov po dobu 3 hodín od  užitia prípravku. Možné nežiaduce účinky sú nadúvanie, hnačka.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí!  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote (medzi 15-25 OC)! STRONG NATURE® Glucomannan je vyrábaný z vysokokvalitných surovín v súlade so štandardami ISO 9001:2008 a HACCP.

 

Žiadajte vo Vašej lekárni !

Certification img
Certification img
Certification img
Certification img