Vigo Call to action Img

Navštívte náš e-shop

Strong Nature Zelená Káva Plus 45 vreciek

STRONG NATURE® zelená káva plus prispieva ku znižovaniu hmotnosti v rámci nízkoenergetickej diéty.

Veľmi chutná káva s ideálnou kombináciou chlorogenových kyselín zo zelenej kávy, glukomanánu, instantnej kávy obsahujícej kofeín a sójového mlieka. Aktívne látky prípravku vyvolávajú pocit sýtosti, znižujú vstrebávanie tukov a glukózy z potravy, čím podporujú spaľovanie tukových rezerv. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 3 g glukomannanu denne vrámci nízkoenergetickej diety.
Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou.

STRONG NATURE®   ZELENÁ KÁVA PLUS , nápoj v prášku,  je  výživový doplnok, vyrobený z vysokokvalitnej instantnej  kávy,  z bezkofeinového výťažku zo zelenej kávy a výťažku z koreňov rastliny Amorphophallus konjac K. Koch ssp. Amorphophallus japonica –  glukomanánu – ktorý  prispieva k znižovaniu hmotnosti. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 3 g glukomanánu denne vrámci nízkoenergetickej diety.

Odporúča sa: Osobám so zvýšenou telesnou hmotnosťou.

 

Zloženie:

Aktívna látka: **PROPOL L2  glukomanán - extrakt z koreňov Amorphopahallus konjac K. Koch ,  štandardizovaný na  min. 95 % glukomannanu,***Svetol®  -  štandardizovaný sušený výťažok zo zŕn zelenej kávy (Coffea canephora robusta P.) so 45 – 50 % chlorogénových kyselín.

Prídavné látky: Instantná káva (obsahuje  kofeín), sušené sójové mlieko.

 

Výživová hodnota prípravku: V 100 g prípravku Množstvo výživnej látky v 1 vrecku (5,183 g)
Tuky 11,0 g 0,57 g
Bielkoviny 10,7 g 0,55 g
Sacharidy 70,5 g 3,65 g
Energetická hodnota 1787 kJ / 424 kcal 92,6 kJ / 22,0 kcal
Názov výživnej látky    
Instantná káva (obsahuje  kofeín) 38,6 g 2,0 g
Sušené sójové mlieko 38,6 g 2,0 g
Aktívna látka    
PROPOL L2  glukomanán - extrakt z koreňov Amorphopahallus konjac K. Koch, štandardizovaný na  min. 95 %  vlákniny. 20,3 g 1,05 g
Svetol® - suchý štandardizovaný extrakt zo zelenej kávy (Coffea canephora robusta P.) so 45 – 50 % chlorogénových kyselín 2,6 g 133,3 mg

* Odporúčané množstvo denného príjmu nie je určené.

**  PROPOL L2 je vyrobený firmou SCHIMIZU CHEMICAL CORPORATION, Japonsko

***Svetol® je chránená značka firmy Naturex SA, Francúzsko


Dávkovanie:

3-krát  denne po jednom vrecku. Obsah vrecka STRONG NATURE® ZELENÁ KÁVA PLUS zaliať 100 ml teplej vody. Vypiť 30  minút pred jedlom spolu s  1 – 2 pohármi vody. Po vypití nápoja ostáva časť glukomanánu na spodku šálky, preto pre  maximálne využitie prípravku sa odporúča z tejto šálky  vypiť po opakovanom premiešaní aj  ďalšie 1 – 2  dcl čistej vody.

Upozornenie:

Prípravok obsahuje kofeín! Nedporúča sa  užívanie prípravku  tehotným a dojčiacim ženám, deťom,  osobám so srdcovo-cievnymi chorobami v pokročilom štádiu, s vyokým krvným tlakom, osobám s precitlivenosťou na niektorú zložku prípravku a takisto osobám trpiacim na intestinálnu obštrukciu, zúženie hltana, ťažkosťami  pri hltaní a na diabetes typu 1.  Prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Glukomanán sa musí užívať s primeraným množstvom tekutín, aby sa aktívna látka dostala do žalúdka. Nedostatočný príjem tekutín môže spôsobiť napučanie glukomanánu a zablokovanie hrdla, pažeráka alebo čreva.  Keď po užití tohto produktu by ste pociťovali bolesti v oblasti hrude, zvracanie, ťažkosti pri dýchaní alebo hltaní, okamžite vyhladajte lekársku pomoc. Neodporúča sa užívanie lipofilných liečiv, vitamínových a minerálnych doplnkov po dobu 3 hodín od  užitia prípravku. Neužívajte pred spaním. Možné nežiaduce účinky sú nadúvanie, hnačka.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí!  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote (medzi 15-25 OC)! STRONG NATURE ZELENÁ KÁVA PLUS je vyrábaná z vysokokvalitných surovín v súlade so štandardami HACCP a ISO 9001:2008. Minimálna trvanlivosť je vytlačená na obale. Číslo šarže je vytlačené na obale.

Netto hmotnosť: 233,2 g  ( 45 kusov 5,183 g vreciek)

 

Žiadajte vo Vašej lekárni !

Certification img
Certification img
Certification img
Certification img